O podkaście „Naukowo” – #000

czyli krótkie przedstawienie podkastu

Podkast „Naukowo” to przegląd prasy, badań i informacji ze świata nauki, które prezentuję w przystępnej formie 20 minutowych audycji, w każdą środę i sobotę.

Podkastu Naukowo wysłuchać możesz na każdej platformie podkastowej, a także na YouTube, Spotify i stronie naukowo.net, gdzie znajdziesz również ciekawe artykuły popularno-naukowe uznanych autorów.

Zapraszam również na podkastowe social-media oraz na nasz serwer Discord, na którym zbieramy społeczność zainteresowaną nowinkami naukowymi – wszystkie linki znajdziesz w opisie odcinków.

A jeśli podkast Naukowo przypadnie Ci do gustu możesz wesprzeć mnie dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite pod adresem patronite.pl/naukowo, za każdą wpłatę bardzo dziękuję, pozwolą mi one na kontynuowanie projektu i jego dalszy rozwój.

Zapraszam do wysłuchania odcinków, miłego dnia, do usłyszenia!

naukowo.net | Patronite

Facebook | Twitter | Instagram | Discord

Spotify | YouTube | Google Podcasts | Apple Podcasts

Transkrypcja

Arkadiusz 00:03

Podkast „Naukowo” to autorski przegląd prasy, badań i informacji ze świata nauki w przystępnej formie 20 minutowych audycji w każdą środę i sobotę. Zapraszam również na stronę naukowo.net gdzie oprócz wszystkich odcinków podkastu znajdziesz także źródła informacji podawanych w audycji. Dzięki temu możesz zweryfikować informacje lub zagłębić się w temat, jeśli Cię zainteresuje. Znajdziesz tam także dodatkowe materiały, które nie znalazły się w podkastach. Zapraszam również do śledzenia social mediów oraz przesyłania propozycji i uwag – wszystkie linki znajdziesz na stronie naukowo.net Podkast jest darmowy dla wszystkich, ponieważ finansowany jest z dobrowolnych wpłat od słuchaczy. Jeśli uznasz, że warto wspierać ten projekt to zapraszam do serwisu Patronite. Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuję, pozwolą mi one skupić się tylko na podkaście i rozwijać go, a pomysłów nie brakuje! Do usłyszenia!

Naukowo w Internecie

Obserwuj i polub :)

Ogromna prośba o udostępnianie, lajkowanie i komentowanie odcinków podkastu, pozwala to dotrzeć do nowych słuchaczy zainteresowanych naukowymi doniesieniami. Podzielcie się podkastem ze znajomymi i dajcie znać w komentarzach czy podkast Wam się podoba. Wszystkie uwagi i propozycje mile widziane, to dzięki Wam Naukowo może być coraz lepsze!

Wspieraj Naukowo na Patronite

Podkast jest finansowany wyłącznie z dobrowolnych wpłat od słuchaczy. To ich wsparcie zapewnia mi finansowanie i utrzymanie tego podkastu, pozwala na dalszy planowanie i rozwój. Wybrałem taką formę finansowania, aby uniknąć reklam i uzależnienia od kontraktów na nie. W ten sposób mogę w sposób samodzielny kształtować profil audycji, a dodatkowo społeczność skupiona wokół podkastu ma większą moc oddziaływania - podkast tworzę dla moich słuchaczy, a ich uwagi i sugestie są dla mnie cennym głosem. Dołącz do wspierających!

Naukowy serwer Discord

Na naszym serwerze Discord staramy się stworzyć społeczność ludzi, którzy naukę lubią i szanują, a czasem się z nią nie zgadzają oraz chcą o niej dyskutować w miłym gronie. Mamy mnóstwo tematycznych działów, miłych moderatorów i chęć do stworzenia przyjaznego miejsca dla dyskusji i na tematy naukowe, dzielenia się wiedzą i nowościami z naukowego świata - dołącz do nas!

clear clear
Type at least 1 character to search
clear clear
Słuchaj
Obserwuj