Tłumaczenia certyfikowane

Tłumaczenia certyfikowane, po angielsku certified translations, to tłumaczenia akceptowane przez instytucje w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Tłumaczenia te są opatrzone certyfikatem poświadczającym zgodność tłumaczenia z oryginalnym dokumentem i mogą być wystawiane przez członka akredytowanej organizacji zrzeszającej tłumaczy, takiej jak The Chartered Institute of Linguists. Moje członkowstwo w tej organizacji można zweryfikować klikając na baner Instytutu znajdujący się poniżej.

Oferuję tłumaczenia certyfikowane aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu, zaświadczeń o stanie cywilnym, zaświadczeń dotyczących zatrudnienia, świadectw oraz dyplomów szkolnych, dyplomów ukończenia studiów, zaświadczeń lekarskich i innych.

Stawka za tłumaczenie certyfikowane to standardowo 35 zł za stronę rozliczeniową* plus jednorazowa opłata w wysokości 50 zł za certyfikat autentyczności. W cenę wliczony jest koszt przesyłki poleconej.

*Strona rozliczeniowa to 1800 znaków ze spacjami. Cena może być wyższa w przypadku skomplikowanych graficznie wykresów i tabel, gdy tekst źródłowy przesłany jest w innym formacie niż .docx, .doc lub .odt oraz w przypadku trybu ekspresowego.

Tłumaczenia certyfikowane na język angielski > Tłumaczenia naukowe > Tłumaczenia medyczne > Tłumaczenia zwykłe