Tłumaczenia naukowe

TŁUMACZENIA NAUKOWE na język angielski lub polski wynoszą standardowo 40 zł za stronę rozliczeniową.* Tłumaczenia są wykonywane przez anglistę-naukowca z międzynarodowym doświadczeniem w publikacji i recenzji prac naukowych. Koniecznie zapoznaj się z informacją w zakładce O mnie.

Wykonywane tłumaczenia naukowe obejmują przekład artykułów naukowych, monografii, streszczeń, wniosków o granty, autoreferatów i innych. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów naukowych z następujących dziedzin: edukacja i szkolnictwo, filozofia, psychologia, socjologia, językoznawstwo, teoria literatury, teatr, muzyka, robotyka, medycyna, w tym stomatologia, inżynieria środowiskowa, nauki sportowe.

Zachęcam również do zapoznania się z ofertą tłumaczeń certyfikowanych, tzn. uznawanych przez szkoły, uniwersytety i inne instytucje w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, tłumaczeń zwykłych oraz medycznych.

*Strona rozliczeniowa to 1800 znaków ze spacjami. Cena może być wyższa w przypadku skomplikowanych graficznie wykresów i tabel, gdy tekst źródłowy przesłany jest w innym formacie niż .docx, .doc lub .odt oraz w przypadku trybu ekspresowego.

Tłumaczenia naukowe na język angielski i polski > Tłumaczenia zwykłe > Tłumaczenia medyczne > Tłumaczenia certyfikowane